AKTUALITY, POZVÁNKY:

úvodaktuality, postřehy, komentáře

AKCE, KOMENTÁŘE:

===============================================================================

Zpráva pro tenisty a uživatele našich stránek: 

Dne 11.9.2010 dospěla do zdárného finále naše již tradiční LAMA TOUR, tentokrát 2010.
Nejštědřeji dotovaný turnaj v Opavě a okolí pro neregistrované hráče letos opět přilákal to nejlepší, co se tenisové kvality týče a v našich končinách vyskytuje.

V celém seriálu LAMA TOUR bodovalo 25 párů, jejichž jednoznačnými lídry byly dvojice Rojek-Kučírka, Ostroborodov-Stuchlík, Berdych-Skalka a Hynek-Navrátil.

Zdatně jim sekundovali vytrvalí a bezchybní bratři Borunští nebo Vašek Ficek s Jardou Raškou, který se již pomalu dere do funkce maskota zdejšího klubu a krále celého sportovního areálu.

Finále uvedené tůry vyhráli Saša Ostroborodov s Ivanem Stuchlíkem nad Pavlem Rojkem a Josefem Kučírkem po velkém dramatu 7 : 5.

Ani finálové vítězství Sašovi s Ivanem ovšem nezajistilo celkové prvenství v seriálu LAMA TOUR, které si nakonec odnesli s prémií 20.000 korun Pavel Rojek a Pepa Kučírka, což je důkazem, jak je důležité se zúčastnit všech pořádaných kol série a samozřejmě vždy uspět co nejlépe.

Vítězům upřímně gratulujeme !

2.místo celkově si zajistili již jmenovaní Saša Ostroborodov a Ivan Stuchlík – 14.000 Kč
3.místo Martin Berdych a Ondra Skalka – 12.000 Kč

Páry na 4. – 18.místě se ještě rovněž těšily z nabitých prajzmanů.

Mimo již jmenovaným chceme za účast poděkovat i všem ostatním , kteří se našeho turnaje zúčastnili a pozvedli kvalitu hry, jako například nevšední tenisový žonglér Zbyněk Rybka či s ohromným zaujetím hrající Rudolf Vašek. Náladu vždy zvedala svým inteligentním humorem tenisová ikona Mirek Kahánek. Kvitujeme, že se z jesenických sjezdovek snesl až k nám Josef Figura a omlouváme se všem,které jsme nejmenovali a kteří „udělali“ tento náš turnaj.

Budeme se těšit na příští rok a zároveň se s Vámi  všemi rádi budeme vídat v našem areálu i ve dnech všedních.

Od 15.října zahajujeme tenisový provoz v přetlakové hale.
===============================================================================

8.5.2010 se u nás na Hradci odbojovalo 1.kolo tradičního turnaje LAMA TOUR,

které přineslo skvělou tenisovou podívanou, jako ostatně vždycky. Nastoupilo 16 párů ve čtyřech skupinách, ze kterých se rekrutovali favorité a ti , jež chtěli favority zaskočit.

Skákali a zaskakovali. V semifinále se objevily páry jako Ostroborodov a Stuchlík, kteří porazili minuloroční vítěze Hynka s Navrátilem. Pár Fus s Harazimem, který se přihlášením na jakýkoli turnaj stává okamžitě jedním z favoritů, prohrál s Riedlem a Figurou. Staří známí Berdych – Skalka porazili bratry Borunské, jež zdobí vyrovnané výkony po mnoho let a Rojek s Kučírkou zvítězili nad Vaškem s Bilíčkem i přes jejich urputný a vytrvalý odpor.

Prostě byla to bitva od prvního do posledního zápasu.

Lijavec, který mače na chvíli přerušil, s povděkem borci kvitovali ( někteří již jeli na kyslíkový dluh), doplnili síly chutnou krmí a odpočali si do závěrečných bojů.

Vítězství v poměru 7:5 nakonec urvali Saša Ostroborodov a Ivan Stuchlík, i když Martin Berdych s Ondrou Skalkou na ně měli mečbol. V celkovém pořadí si pozice ovšem vyměnili, jelikož si Berdych se Skalkou připsali více bodů za vítězství ve skupině.

Další kolo LAMA TOUR hrajeme 29.5.2010 a již teď se hlásí páry, které se 1.kola nezúčastnily z důvodu oslav výročí osvobození republiky. Proto neváhejte a hlaste se , ať Vám tito odbojáři nevyžerou místa a neudělají z našeho turnaje přehlídku veteránů.

Sportu zdar a tenisu zvlášť !
HRC ===============================================================================

Letní dětský kemp 2010

Dětský letní tenisový LAMA kemp - podrobnosti ke stažení===============================================================================

LAMA Tour 2010

Jako v minulých letech, i letos bude SK LAMA pořádat dotovaný turnaj LAMA Tour 2010. Chceme Vám oznámit termíny jednotlivých kol, abyste si mohli naplánovat svůj rozvrh:

Lama Tour 1 ... termín konání - 8.5.2010
Lama Tour 2 ... 29.5.2010
Lama Tour 3 ... 19.6.2010
Lama Tour 4 ... 21.8.2010

Lama Tour Finále 11.9.2010

Doufáme, že navážeme na úspěšný minulý ročník a těšíme se na Vaši účast.

Pozvánka
Propozice ke stažení

S pozdravem za SK LAMA

Saša Ostroborodov ===============================================================================
 Turnaj dvojic - ukončení sezóny ===============================================================================

Vážení příznivci TJ Hradec nad Moravicí !

Dnes 29.1.2010 se na zámku koná reprezentační ples našeho TJ.

Poslední lístky jsou ještě v prodeji. Neváhejte. Zveme všechny sportovce , nesportovce a sympatizanty naší TJ na nevšední akci.
HRC
===============================================================================
aktuální  rok 2011  rok 2009  rok 2008

© 2007-2010 Sportovní areál LAMA   webmaster Počítadlo přístupů: