úvodaktuality, postřehy, komentáře

AKCE, KOMENTÁŘE:

===============================================================================

V sobotu 10.9.2011 bylo rozdáno 100.000 Kč !

Proběhlo totiž finálové kolo 4.ročníku LAMA TOUR za účasti všech amatérských tenisových špiček z našeho regionu. Jelikož mělo ještě hodně borců naději na postup v žebříčku, hrálo se s maximálním úsilím a bojovností. Pěkné počasí, chutný catering a v duchu fair play vedené boje umocnily skvělou úroveň turnaje.

Z vítězství ve finálovém kole se radovali Saša Ostroborodov a Mirek Konde, kteří porazili těžké rivaly Skalku se Šindelářem v poměru 7 : 6. Saša se tak posunul na konečnou 2. pozici.

Celkovým vítězem celé „tůry“ se však za vyrovnané výkony ve všech kolech stal zaslouženě Ivan Stuchlík a odvezl si největší část vypsané odměny.

3. skončil Pavel Rojek.

Tímto finálovým kolem byla ukončena čtvrtá sezóna LAMA TOUR, která se stává již tradičním turnajem a na všechny zúčastněné (i nově příchozí) se budeme těšit v příštím ročníku.

Tenisová sezóna však ještě nekončí, počasí nám přeje, takže antuka v SK LAMA je Vám k dispozici.

12.10. stavíme halu a od 17.10. se hraje pod střechou, ovšem venku  se bude hrát do té doby, co kurty a lidé vydrží.

Ahoj. HRC

Vážení tenisoví příznivci !

V sobotu 30.4. byl zahájen 4.ročník LAMA TOUR. Zúčastnilo se ho 15 špičkových tenisových dvojic, které turnaj sehrály podle nového herního systému, jež by měl být objektivnější a vyrovnanější (viz. propozice na našich stránkách)

Turnaje se opět zúčastnily amatérské špičky našeho tenisu a vysokou úroveň dokazuje i zajištění letního počasí před opětovným nástupem zimy.

Byly odehrány kvalitní vyrovnané i hodně překvapivé zápasy a nakonec se vítězem 1.kola stala dvojice Pavel Rojek a Petr Rožnovský. Kompletní výsledky viz. "turnaje".

Chceme zdůraznit, že od letošního roku je tento tradiční turnaj nově otevřen i ženám. Prvního kola se zúčastnila pouze slečna Zuzka Lamichová, která byla výbornou partnerkou a více než vyrovnanou soupeřkou.

Těšíme se na další kolo a rádi přivítáme nové tváře.