úvod > galerieLAMA MIX 08 

LAMA MIX 23.8.2008 - komentář: 


V sobotu proběhl ke všeobecné spokojenosti předem avizovaný turnaj LAMA MIX.

Počasí bylo přívětivé, tenisté a zvláště tenistky byly po všech stránkách výborně připravené a organizátoři bezchybní.

Vítězný pár LAMA MIX 08 Ještě jednou patří gratulace Harazimovým, kteří po boji zvítězili nad Rickovými 7:5.

O vysoké úrovni turnaje svědčí účast hráčů nejen z okolí Opavy, ale přijeli i manželé Hurtíkovi z Nelahozevsi u Kralup n/Vl., hrající západní okruh. Půjde-li to takhle dále, tak co nevidět zde budou soupeřit páry z celého středoevropského regionu. A to pro zaneprázdnění nemohli přijet manželé Ostroborodovovi z Ruska.

Turnaj navštívil i nejpilnější člen klubu Jarda Raška, který má zraněné zápěstí a proto pouze vyhlížel talenty. Údajně se teď věnuje kolu a sběru hub. Padlo podezření, že si zranění přivodil, když chtěl sebrat sádrového hřiba ze sousedovy zahrady. Přejeme mu brzké uzdravení.

Za výborně zorganizovaný turnaj patří dík pořadatelce paní Lamichové a jejím pomocníkům. Vydařil se nejen po sportovní, ale i po gastronomické stránce.

Chybu udělal ten, kdo v sobotu na Hradci nebyl, protože souběžně s naší akcí proběhl na vedlejších kurtech volejbalový turnaj a za naší sponzorské účasti v areálu U chovatelů „ Folkové léto“.

Zveme rovněž všechny děti s rodiči na zámek v Hradci nad Moravicí na akci nazvanou „ Pohádkový les“ v neděli 7.9.2008 ve 14,00 hod.

HRC
© 2007 Sportovní areál LAMA    webmaster Počítadlo přístupů: