úvod > galerieLAMA TOUR 08 - finále 

13.12.08:  LAMA TOUR 2008 –finále !!!

Neuvěřitelné, co se zde dělo !
Do dlouho očekávaného štědře dotovaného finále nastoupily nejsilnější dvojice, které vzešly z průběhu šesti kol celoročního turnaje. Všech dvanáct deblových dvojic se nejprve seřezalo ve skupinách po třech a potom následoval vražedný pavouk, který poslal poražené do sprch a do baru a vítěze rovněž do baru a znova na kurty.
Ve finále nebylo slabých týmů o čemž by mohla pohovořit dvojice Víťa Kubáň s Honzou Lamichem, kteří jako vítězové skupiny B vyzvali až třetího z Cé Lukáše Bilíčka a Rudolfa Vaška a přesto dostali nátěr.
O kvalitách Jirky Valenty s Petrem Rožnovským a bratří Borunských není třeba debatovat a po krásném zápase se radovali bráchové. O kvalitě turnaje svědčí i to, že se do čtvrtfinále nedostala dvojice Pavel Stuchlík -Jarda Raška, kteří dlouhodobě vykazují takovou nadstandartní formu, že by v Braneckých mohli klidně lít železo do forem.Ovšem na jejich omluvu je třeba konstatovat, že smolně a těsně podlehli pozdějším finalistům, kterými se stali Petr Lamich se Sašou Ostroborodovem.
Finále jmenovaných s bratry Borunskými bylo nefalšovaným dramatem, který režíroval hradecký Kafelnikov Saša s Petrem Lamichem, který běhal jako DelPotro a rozdával úsměvy jako Ivanovičová. Tito dva gerojové shrábli za nadšeného řevu fanynek a fanoušků nejvyšší price money.
Vysoká úroveň tenisového umění uváděla do varu nejen hráče, ale i diváky. Nejvíce se to podepsalo na dvou fandech z Kajlovce, kteří se dostali do takového transu, že při jejich odchodu se zdálo, že budou muset použít i přední náhon. O udržení nastavené tenisové laťky do dalších ročníků nemusíme mít obavu, protože se v českém tenisovém rybníku prohánějí ještě štiky jako jsou například hoši Wilkonští, Péťa Havrlant či zámecký pán Radek Přibyla.

Po finále proběhlo bombastické vyhlášení vítězů s předáním dolarových šeků a pohárů. Velký pohár pro vítěze, Cikrtovy velikosti, jen podtrhl význam turnaje.
Vyhráli všichni zúčastnění a ze svých úspěchú se radovali dlouho do noci.
HRC
© 2007-2008 Sportovní areál LAMA    webmaster Počítadlo přístupů: